Бокс

Кадровий склад

Історія відділення боксу

У 1994 році в чисельності додаткового контингенту ХВУФК було відкрито відділення стрибків на батуті. На постійну роботу до училища був запрошений з ДЮСШ№6 вчитель зі спорту Молчанов І.А., а з ним і спортсмени Юрій Нікітін, Гладко Дмитрій та Роземфельд Анна.

У зв’язку з підвищенням спортивної майстерності з 2003 року, відділення стрибків на батуті включають до основного виду спорту училища. Та згодом запрошені тренери Карагодін В.М, Левченко Т.А., Павлюк А.В. Учні відділення приймали участь у змаганнях різного рівня чемпіонатах України, Європи, Світу та Олімпійських іграх.

Підготовлено багато батутистів високого класу, які входять до складу збірних команд України а саме:

– Юрій Нікітін – заслужений майстер спорту України, чемпіон ХХVІІІ Олімпійських ігор в Афінах, чемпіон Європи у 2002, 2004, 2008 роках, бронзовий призер чемпіонату світу у 2009 році (тренер Молчанов І.А.).

– Вражкін Денис – майстер спорту України, чемпіон Європи у командному заліку у 2002 році (тренер Карагодін В.М.);

– Нестеров Юрій – майстер спорту України, неодноразовий призер України, 4 місце на Чемпіонаті Європи, фіналіст чемпіонатів Світу 2005, 2006 роки (тренер Молчанов І.А.);

– Наконечний Олександр – майстер спорту України, бронзовий призер Європи у 2004 році, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів України (тренери Левченко Т.А., Молчанов І.А);

– Фронюк Віталій – майстер спорту України, призер чемпіонату Європи у 2004 році, бронзовий призер чемпіонату України (тренер Карагодін В.М.);

– Гладко Дмитро – майстер спорту України, чемпіон та призер чемпіонатів України, 4 місце у командному заліку на чемпіонаті Європи у 2008 році (тренер Молчанов І.А);

– Волянський Максим – майстер спорту міжнародного класу, володар Кубку Світу, бронзовий призер чемпіонату Європи, неодноразовий призер та переможець міжнародних змагань, чемпіон та призер чемпіонатів України (тренери Левченко Т.А., Молчанов І.А.);

– Ляховська Валентина – майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи у 2012 році (м. Санкт Петербург), неодноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України (тренери Левченко Т.А., Павлюк, Молчанов І.А);

– Просторов Микола – майстер спорту України, бронзовий призер Кубку Світу, учасник перщих Європейських ігор в Баку, неодноразовий учасник та фіналіст чемпіонатів світу в особистому заліку, Європи, член національної збірної команди України (тренер Молчанов І.А.);

– Тихов Артем – майстер спорту України, чемпіон та призер чемпіонатів України в особистому та командному заліку, фіналіст чемпіонату Європи серед юніорів 2012 року (тренер (Карагодін В.М.);

– Шупер Богдан – майстер спорту України, чемпіон та призер чемпіонатів України, учасник чемпіонату Європи у 2014 році (Португалія м. Гюмараес) тренер Павлюк А.В.).

Вихованці відділення ХВУФК приймають участь у Чемпіонатах України, де виборюють призові місця:

2008-2009 рр.

– Просторов Микола у синхронні 1 місце та 2 місце в індивідуальних стрибках ІІ -м загальнокомандному заліку;

– Омельченко Василь МСУ, 2 місце загальнокомандному заліку;

– Турок Богдан МСУ, 2 місце загальнокомандному заліку;

– Яковенко Марія МСУ, 3 місце загальнокомандному заліку.

2010 – 2011 рр.

– Просторов Микола МСУ, 1 місце, 3 місце в індивідуальних та командних змаганнях, Кубок України 2 місце;

– Тихов Артем МСУ 1 місце у синхронні та індивідуальних стрибках, Кубок України 1 місце;

– Омельченко Василь, МСУ, 3 місце в загальнокомандному заліку;

– Ляховська Валентина, МСМК, 1 місце у синхронні, 2 місце у загально командному заліку;

– Яковенко Марія, МСУ, 2 місце командне;

– Матковська Ганна, МСУ, 3 місце в індивідуальних стрибках.

2011 – 2012 рр.

– Ляховська Валентина, МСМК, 1 місце у синхронні, 3 місце в індивідуальних стрибках;

– Бойчук Ольга, МСУ, 3 місце в синхронні, 1 місце в загально-командному заліку.;

– Тихов Артем, МСУ, 1 місце командне;

– Кулєшов Олексій, МСУ, 1 місце в загальнокомандному заліку.

2013 – 2014 рр.

Срібні призери у командному заліку на чемпіонаті України, майстри спорту України:

– Михайленко Георгій;

– Кулєшов Олексій;

– Кравченко Данило;

– Шупер Богдан;

– Самарін Павло, 3 місце у синхронні;

– Тихов Артем, МСУ, Кубок України, 1 місце.

2014-2015 рр.

– Тихов Артем, МСУ, 1 місце у синхронні, 2 місце командне;

– Шупер Богдан, МСУ, 2 місце командне;

– Дудкін Андрій, МСУ, 2 місце в командному заліку;

– Кульчицька Юлія, МСУ, 3 місце в індивідуальних стрибках;

– Самарін Павло, МСУ, 1місце в індивідуальних стрибках;

– Покорнюк Станіслав, МСУ, 1 місце у командному заліку, 3 місце у синхронні.

На цей час до збірних команд України входять наступні учні відділення:

– Самарін Павло – кандидат у збірну команду України;

– Грекало Анастасия – кандидат у збірну команду України;

– Кульчицька Юлія – кандидат у збірну команду України;

– Павлюк Олександр – резерв збірної команди України;

– Покорнюк Станіслав – резерв збірної команди України;

– Тихова Поліна – резерв збірної команди України.

Гордість відділення боксу

no images were found