Випуск 2019

Ну, от і все, скінчилися уроки,
Шкільні дзвінки пішли у небуття.
Ви робите свої найперші кроки
У самостійне і складне життя.

Дорогі діти!

Ось і настала урочиста мить – Ви – випускники Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради.

За проміжок часу проведеного в навчальному закладі ви залишили частинку себе, частику своєї праці. Завдяки вашим зусиллям та перемогам наше училище має незмінні високі показники та поповнило історію власних здобутків.
Більшість з вас на турнірній дистанції навчання проявили свої кращі навички та вміння аби на відповідальних змаганнях вибороти медалі, здобути таку жадану та необхідну перемогу.
Прочитано та перевернуто сторінку однієї з глав великого та захоплюючого роману, що має назву «Життя…». Для когось це був ліричний вірш, для когось захоплива історична пригода, а хтось поставився до цього, як до важливого філософського трактату… Кожен сам назве прочитану главу своїм іменем.

В нинішньому році ми стали свідками:

бронзового хет-трику гандболісток училища, які спромоглися в нинішньому сезоні завоювати бронзові медалі чемпіонату України у всіх вікових категоріях, золотого успіху на чемпіонаті України з пляжного гандболу, а учениця Дябло Анна стала однією з кращих молодих гандболісток країни;
стали свідками незабутніх хокейних баталій, учасниками яких були наші учні: бронза чемпіонату Україні серед юнаків та срібло в складі «Дніпра» на професійній хокейній арені;
того, як представники королеви спорту – легкої атлетики – долали непрості метри дистанцій на бігових доріжках, як штовхальники та метальники училища виконують та й підтверджують нормативи для участі у чемпіонатах Європи, світу, приклад тому Дейкун Валерія;
ми були свідками того,як WALTER, в руці Соловья Ігоря – стріляє золотом , а весла Ставіноги Дар’ї несуть її до золотої нагороди в Німецькому місті Ессені;
золоті батутисти Цой Микита, Павлюк Олександр, Андрєєв Павло підкорили найвищу сходинку чемпіонату України у командному заліку.

Усяка школа відома не числом, а славою своїх учнів. Ви продовжите спортивні здобутки училища, випускників, які підкорили вершину Олімпійських Ігор: Юрія Білонога, Юрія Нікітіна, Олександра Береша, Анастасії Бородіної, Марини Вергелюк, Ірини Гончарової, саме завдяки їх перемогам здіймався прапор та лунав гімн нашої держави. Саме вам, сьогоднішнім випускникам, продовжувати нести прапор держави та вищого училища фізичної культури.

Сьогодні на вас дивляться найрідніші та найпалкіші ваші вболівальники. Згадують якими ви були декілька років тому і якими стали тепер. Це ваші батьки, яким сьогодні ми висловлюємо велику подяку та повагу.

«Дорогоцінний камінь не можна відполірувати без тертя. Також і людина не може стати успішною без достатньої кількості важких спроб.» Ми з вами є свідками поєднання багаторічної копіткої праці тренера та спортсмена.

Тільки важка праця робить із нас тих, ким ми є.
Тренери… наставники…товариші, друзі…
Всі ці роки поряд з вами були не просто тренери, вчителі, наставники, поряд з вами були Професіонали та Фанати своєї справи, аксакали відділень та хранителі тренерського ремесла:
Писаренко Ігор Олександрович, Мілославський Михайло Борисович, Молчанов Ігор Анатолійович, Вечерок Євген Матвійович, Волощук Олег Іванович, Маслова Ніна Іванівна, Анастасьєв Олексій Григорович, Сергєєв Сергій Олександрович, Лушніков Віктор Федорович;
Крамар Надія Василівна, Чернишова Галина Вікторівна,
Молодченко Валентина Миколаївна, Никіфорова Алла Анатоліївна;

та першого і незмінного впродовж багатьох років директора училища, Заслужену Людину – Барбіна Леоніда Миколайовича!
Саме ці люди та багато інших передали вам все те, що вміють самі, саме вони ведуть вас до перемог.

Шановні випускники,
Живіть активно, в повну силу,
І хай як важко, але треба йти.
Виходити із ситуації уміло,
При цьому честь і совість зберегти.
В добру путь!