А медалі себе не змусили чекати…

Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради – єдиний в Україні заклад спортивного профілю, де випускники шкіл-інтернатів для дітей з порушенням слуху мають можливість продовжити професійно займатися обраним видом спорту.

Приймаючи рішення про прийом на навчання в училище спортсменів з порушенням слуху адміністрація, педагоги та тренери керувалися принципами людяності та професіоналізму і нині переконуються в правильності прийнятого рішення.

Спортсмени, в свою чергу, відчуваючи до себе тепле та турботливе ставлення, дякують своїм наставникам та друзям наполегливим навчанням та здобуттям нових перемог.

Сьогодні студент ІІ курсу училища Єлхін Владислав і його тренер Шейко Дмитро везуть додому нагороди Європейського форуму!
28 жовтня – 03 листопада 2019 року в Білоруському місті Гомелі проходив чемпіонат Європи з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушенням слуху. У складі збірної команди України було п’ятеро херсонців, які вибороли 7 нагород – 1 золоту, 3 срібні, 3 бронзові.

У змаганнях з вільної боротьби серед молоді у ваговій категорії 61 кілограм вихованець тренерів Шейка Д.В. та Нікуліна В.В. Єлхін Владислав здобув срібну медаль чемпіонату.

У змаганнях з греко-римської боротьби серед молоді в ваговій категорії 60 кілограм Владислав посів третю сходинку та здобув бронзову нагороду чемпіонату.

Слід зазначити що на змаганнях суперники Владислава були на декілька кілограмів важчими.
Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом!!!