Гімнастика спортивна

З 03 по 09 листопада 2019 року у м. Кропивницькому проходив чемпіонат України з гімнастики спортивної, на якому команда гімнастів Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради показала високий клас підготовки.
Перший раз за 10 років всі 4 спортсмена, які входили до складу команди Херсонської області, повернулися додому з медалями, як у командному так і в особистому заліку!!!

У командному заліку студенти училища Джиошвілі Богдан, Гавриков Артем, учень 11 класу Кириленко Єгор і випускник училища Василенко Максим вибороли срібну нагороду
Джиошвілі Богдан в опорному стрибку став чемпіоном України, а срібло здобув Гавриков Артем.
Першу сходинку п’єдесталу чемпіонату у вправах на брусах посів випускник училища Василенко Максим.
Третє місце у вільних вправах зайняв Кириленко Єгор. А у фінальних змаганнях з багатоборства по сумі балів Єгор виконав норматив майстра спорту України.
Копітка, наполеглива праця наших хлопців разом з їх наставниками-тренерами принесла свої результати. Хлопці довели, що незважаючи на всі складнощі, школа спортивної гімнастики Херсона одна з найкращих в Україні.
Ми вітаємо весь тренерсько-викладацький склад відділення гімнастики спортивної, який очолює старший тренер Короленко Олексій.
Дякуємо за підготовку спортсменів тренерам Бабенку О.С., Писаренку І.О., Якушеву А.М., Погребній Н.П., Богатирьовій Т.С.!!!
Бажаємо подальших успіхів та перемог, а також поповнювати склад збірної команди України з гімнастики спортивної саме гімнастами з Херсонщини!