На засіданні Студентської ради

         У Херсонському вищому училищі фізичної культури Херсонської обласної ради студент – це не просто здобувач освіти. Це статус, який зобов’язує бути відповідальним за своє майбутнє.        

Слово студент походить від латинського studens – «ретельно працюючий». Це визначення є особливо влучним для характеристики вихованців нашого училища, які не покладаючи зусиль працюють над удосконаленням своєї спортивної майстерності,  отримують ґрунтовні знання не тільки заради оцінки, але й для того щоб  використати їх на практиці, а також попри свою зайнятість, знаходять час для організації та проведення різноманітних заходів, походів до бібліотеки, театру.

В училищі функціонує відповідний орган – Студентська рада, яка очолює систему всіх відділів студентського самоврядування.

В цьому навчальному році 12 листопада було проведено засідання студентського самоврядування на якому оновлено склад Студентської ради. Головою Студентської ради обрано студентку I курсу 102 групи Бойчук Єлизавету, майстра спорту України з стрільби кульової;  першим заступником голови Студентської ради – Корицьку Марину, студентку II курсу, 203 групи; секретарем – студентку II курсу 203 групи  Вус Ольгу, відмінницю у навчанні.

За ініціативою студентів створено комітети: освітньо-тренувальної діяльності (голова комітету – Ісаєв Всеволод, студент II курсу 202 групи); культурно-масової діяльності (голова комітету – Харченко Іван, студент I курсу 102 групи).

На засіданні Студентської ради всіх присутніх було ознайомлено з основними напрямами діяльності Студентської ради у 2019/2020 навчальному році, а також з Положенням про студентське самоврядування, яке регламентує діяльність Студентської ради в Херсонському вищому училищі фізичної культури Херсонської обласної ради.

Попереду багато роботи яку треба виконати. Тож побажаємо нашим активістам натхнення та успіхів у всіх починаннях!