Вперед до нових вершин!!!

Уже не вперше вихованцями Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради є студенти з порушенням слуху.
Першими, хто набув спортивного і освітнього досвіду в стінах нашого закладу були легкоатлети: Сергій Крук, який у 2005 році на Дефлімпійських іграх в естафеті 4х100 посів перше місце та третє місце на стометрівці; Турков Володимир, який у 2009 році на естафеті 4х400 виборов перше місце; Урсуленко Наталія, яка є неодноразовою призеркою Чемпіонату світу та шестиразовою чемпіонкою Європи з метання диску та штовхання ядра. Червоненко Анатолій, який в цьому році став чемпіоном Європи з боротьби вільної.

У 2018 році на I курс спеціальності 017 Фізична культура і спорт за квотою 1 були зараховані Єлхін Владислав та Олефіренко Павло.
З метою створення належних умов для їх навчання та тренування було введено посаду перекладач-дактилолог.
Сьогодні Владислав та Павло вже другокурсники. Вони добре навчаються, товаришують з одногрупниками, тренуються і мають здобутки у своєму виді спорту. Так, Єлхін Владислав, вихованець відділення боротьби вільної отримав срібну та бронзову нагороди на Чемпіонаті Європи з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушенням слуху.
Тож побажаємо нашим хлопцям ще більших звершень!!!