З побережжя Атлантичного океану до рідного залу

Найзахідніша країна Європейського континенту Португалія знана в світі завдяки спортивним досягненням та місцям, що відповідають прекрасній підготовці спортсменів до відповідальних стартів.

Саме тут, з 10 по 23 листопада в місті Монте-Гордо, проводився навчально-тренувальний збір збірної команди України з легкої атлетики. В ньому приймав участь випускник Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради, учасник Олімпійських ігор 2012 та 2016 років, переможець Діамантової ліги 2019 року, Заслужений майстер спорту України Проценко Андрій.
Разом зі своїм особистим тренером Зуєвим Г.В. протягом двох тижнів вони закладали фундамент для стартів 2020 року. Андрій готується до третіх своїх Олімпійських Ігор, що пройдуть в наступному році в японському Токіо. Мета – вибороти золоту медаль та подолати висоту 245 см.
Але для досягнення мети та виступу на Олімпіаді в Токіо необхідно, незважаючи на попередні успіхи та досягнення, виконати норматив встановлений МОК та підкорити планку на висоті 233 сантиметри.
Прекрасні умови для підготовки в Португалії: тут і стадіон, тут і тренажерна зала, місця для відновлення… Але, вдома і стіни допомагають. Андрій знову в рідному залі училища, де колись він зробив перший крок аби подолати Олімпійську висоту. Тому сьогодні вихованці відділення легкої атлетики з жагою біжать до універсальної спортивної зали Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради аби потренуватися з іменитим випускником, почути його пораду, зафіксувати у своїй пам’яті його підготовчий крок, який буде переможним.