МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД

Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради продовжує шлях дружби та взаєморозуміння з представниками інших країн.

У 2019 році училище було радо приймати на своїй базі міжнародні спортивні делегації з Молдови (боротьба вільна, гандбол), Білорусії (гімнастика спортивна, боротьба вільна).

Гості мали змогу не лише скористатися нашою гостинністю, а й потренуватися разом з нашими вихованцями, поділитися своїми знаннями та набути такого необхідного спортивного досвіду.

В першій половині тижня, ми стали свідками тренувань спортсменок відділення гандболу училища та збірної команди Молдови.

В процесі спільних тренувань та контрольних ігор вихованки тренерів Жосан В.В., Кандибей К.О. (дівчата 2005-2006 років народження) та Мілославського М.Б. і Косенко Л.А. (2003-2004 роки народження) мали змогу в змагальному ритмі з представниками Молдови якісно підготуватися до ігор чемпіонату України.

А ігри четвертого туру чемпіонату України з гандболу вже цієї п’ятниці та суботи. Гостей з Молдови на ігровому майданчику змінять представники Кривого Рогу.

Запрошуємо херсонців на видовищний гандбол до універсальної зали Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради 29 листопада (18.00) та 30 листопада (10.00).