ЗНО 2019/2020

Закінчився 2019/2020 навчальний рік, який видався складним і непередбачуваним для здобувачів освіти нашого закладу та їх наставників.

Одна на одну накладалися проблеми: виклики дистанційного навчання, тривалий карантин, нервова напруга під час перенесення термінів проведення тестування.

Усі ці труднощі не завадили колективу закладу подолати стрес, тривогу та знайти енергію для втілення мрій.

Особливо значним цей рік був для випускників 11 класів, адже складання ЗНО проходило в нестандартних умовах.

Можливо, це випадково, але найпоширеніше запитання дітей «Чи впораюсь я із ЗНО, чи виконаю все гідно?».

Саме взаємна підтримка та спільна мета – запорука успіху нашої команди – команди досвідчених педагогів – професіоналів і цілеспрямованих дітей.

Класні керівники 11 класів допомагали своїм вихованцям налаштуватися на робочій настрій, консультували батьків, зустрічали випускників на пунктах тестування, піклувалися про психологічний стан вихованців і підтримували їх.

Керівництво нашого закладу координувало крок за кроком усі дії, у тому числі, пов’язані з комфортним супроводом здобувачів освіти до пунктів тестування. Комфорт, спокій, підтримка відігравали значну роль в успішному проходженні тестування.

Багато вражень, емоцій… І врешті – наші надії виправдавдані. Злагоджена робота колективу дозволила організовано пройти ЗНО всім 73 випускникам