До нових перемог!

Гавриков Артем – майстер спорту України, срібний призер дорослого чемпіонату України зі спортивної гімнастики 2019 року.

Сьогодні він повернувся до Херсону з Олімпійської бази Конча-Заспа, де проходить навчально-тренувальний збір збірної команди України, з двох причин: по-перше отримати диплом нашого Коледжу і по друге – подати документи до Херсонського державного університету на факультет фізичного виховання та спорту.
Ще два спортсмени відділення гімнастики спортивної Ісаєв Всеволод – кандидат в майстри спорту України, який отримав у цьому році диплом нашого Коледжу з відзнакою, та Джиошвілі Богдан – майстер спорту України, чемпіон України серед юніорів 2019 року також вступатимуть до ХДУ.
Хлопці рекомендовані до вступу на 3 курс ХДУ (на скорочений термін), оскільки своїми результатами у спорті і навчанні довели, що теперішнє покоління гімнастів Коледжу гідне своїх зіркових попередників.
Кириленко Єгор, вихованець відділення гімнастики спортивної закінчив в цьому році 11 клас і 25, 26 серпня його чекає творчий конкурс до вступу на І курс Коледжу.
Бажаємо хлопцям успіху та нових перемог на чемпіонаті України серед дорослих (6-11 вересня у м.Кропивницькому)!!!