Привітальне слово директора коледжу Валентина Васильовича Суха

Дорогі діти! Шановні вчителі!
Від щирого серця вітаю усіх з днем Останнього дзвоника та завершенням навчального року! Попереду омріяні літні канікули!!!

Пора відпочинку, нових вражень, та й нових спортивних досягнень. Адже, вихованці коледжу продовжать навчання та тренування на узбережжі Чорного моря. А випускники окреслять своє найближче майбутнє і стануть на крок ближче до своєї мрії.
2020/2021 навчальний рік був нелегкий! Ми перші хто перейшов на змішану форму навчання: об’єднали дистанційне і тренувальне навчання. І це принесло свої результати – вихованцям вдалося вибороти престижні нагороди.
Шульга Валерій став бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу;
Мєсувєтов Алім, Клівчуцька Наталія – неодноразові призери чемпіонатів України з боротьби вільної, і Аліму було надано право підняти Державний Прапор України на День незалежності України.
Яцковський Влад – став чемпіоном України серед кадетів з боротьби вільної;
Мок Тетяна, Шатов Денис, Тімолаєв Іван – чемпіони України з легкої атлетики;
Овечко Олександр – чемпіон України серед юніорів з веслування на байдарках і каное.
В цьому сезоні вдалими були виступи команд тенісу настільного та гандболу.
Як приклад, успішного тренерсько-спортивного тандему Еріка Арушаняна і Віктора Кубішина стало досягнення вищої сходинки на Чемпіонаті Європи з боротьби вільної серед спортсменів до 23 років.
А прикладом невтомної праці, незламного бажання стати кращими, прославляти свою державу, крок за кроком досягати визнання є випускники нашого коледжу, які вибороли 7 ліцензій до Олімпійських ігор 2021!
Представники легкої атлетики – Проценко Андрій, Новожилова Ірина;
Павлова Анастасія – стрільба з лука;
Ковальов Стас – веслування академічне;
Михайлов Василь, Белінська Алла ;
Чумак Дмитро – важка атлетика, – це 7-10 років невтомної, важкої, щоденної праці.
Бажаємо нашим олімпійцям успіху на головному спортивному форумі!
Колись давно, їх стежина до професійного спорту почалася саме тут, в стінах Коледжу, і тренерами на цьому тернистому спортивному шляху стали наші вчителі фізичної культури, а тепер Заслужені Тренери України:
Зуєв Геннадій Володимирович – легка атлетика,
Лушніков Віктор Федерович, Павлов Роман Валерійович – боротьба вільна,
Волощук Олег Іванович, Боголуцький Олександр Георгійович – веслування академічне,
Пастух Павло Васильович, вічна йому пам’ять – важка атлетика.
Ми всі разом працюємо над досягненням спортивних результатів. А метою є Олімпійські вершини!!!
Звертаюсь до Вас, дорогі наші вихованці: прагніть, ставте перед собою цілі і досягайте їх! І ви станете неодмінно переможцями!
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні випускників, для яких рік був надзвичайно важливим, вирішальним і відповідальним. Бажаю кожному з Вас, дорогі одинадцятикласники та студенти ІІ курсу, успішно пройти випробування, здобути омріяну професію, реалізувати всі свої життєві плани і задуми. Досягаючи значних результатів в повсякденному житті, не забувайте шкільних друзів, ваших наставників-учителів, тренерів, рідний край, впевнено та гордо представляйте Україну у світі.

Низький уклін і Вам, дорогі вчителі! Ви подарували учням не лише міцні знання, але й тепло своїх сердець, часточку власної душі, навчили їх любити свій рідний край, цінувати батьків та сміливо крокувати у незвідане майбутнє.

Щиро бажаю Вам, дорогі випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог!
Хай нескінченно щедрою на добро і вдачу буде Ваша доля! Високо несіть прапор випускника Херсонського фахового спортивного коледжу, прапор Херсонщини і України!!!
В ДОБРУ ПУТЬ!!!