• Примножуючи здобутки
    • 25.02.19
    • 40

Останнім часом, одним з найбільш популярних видів спорту на Херсонщині є бокс.

Представники Херсонської школи боксу традиційно є незручними суперниками для своїх опонентів в ринзі на відповідальних всеукраїнських змаганнях, виборюючи не тільки медалі вищого гантунку, але й місця в збірних командах України відповідних вікових груп для участі у чемпіонатах світу та Європи.

Не став винятком і звітний  чемпіонат України з боксу серед юніорів, який проходив з 18 по 24 лютого 2019 року у м. Харкові.

Учні відділення боксу Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради Вахітов Микита, Височенко Микита, Дядюн Микита, Бєлєнко Артем, Пазич Радіслав, Пазич Ростислав, Шульга Валерій гідно відстояли честь відділення та області у чемпіонаті, адже за підсумками - збірна команда Херсонської області зайняла третє загальнокомандне місце в чемпіонаті України.

Результати вихованців училища  Пазича Радіслава, який виборов золото в категорії до 63 кг., Пазича Ростислава (до 66 кг) та Шульги Валерія (+80 кг), які стали срібними призерами чемпіонату дають надію уболівальникам на те, що в стінах училища, окрім випускника Павла Іщенка, який є учасником фінального боксерського турніру Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні, буде підготовлено не одного майбутнього Чемпіона, учасника, а можливо й переможця Олімпійських ігор.

Адже, як ми бачимо, що є кому тренуватись,і  є кому тренувати.