/*иконки*/ КОМАНДНИЙ КУБОК З БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ ХВУФК
Засновано у 1988 році

• КОМАНДНИЙ КУБОК З БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ
    • 25.04.19
    • 66
    В спеціалізованому залі вільної боротьби Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради 25 квітня пройшли змагання «Командний Кубок СК TS tech» серед юнаків 2004-2005 року народження. У змаганнях, які в узьких колах спеціалістів мають спрощену назву «Стінка на стінку», господарям килима склали конкуренцію команди «Адамант» з міста Дніпро, міст Миколаєва та Мелітополя, СК «Атлант» Інваспорт. Глядачі командного кубку «Стінка на стінку» стали свідками захоплюючих двобоїв команда на команду, де вирішувалася доля двобою не завдяки індивідуальним успіхам в одній зустрічі, а сумою індивідуальних зусиль кожного члена команди над командою суперником. Перемога в турнірі залежала від успіху кожного члена команди. Адже, перші дві сходинки посіли команди «СК TS tech-І» та «СК TS tech-ІІ», які в півфінальних двобоях перемогли представників з Дніпра та Мелітополя. Серед переможців та фіналістів виділялися учні відділення боротьби вільної училища Половинкин Данило, Мітін Андрій, Семидоцький Максим, Горєванов Дмитро, Мотузний Серафим, Балан Олександр – перша команда та в другій команді – Смірнов Іван, Югай Андрій, Зубрицький Євген та Текменджи Володимир. Учасники змагань отримали задоволення та досвід, а призери та переможці «Командного Кубку СК TS tech» здобули вагомі нагороди турніру. «Гостині господарі турніру, які радо зустріли на початку змагань гостей заздалегідь заготованими призами та подарунками сонячної Херсонщини, виявилися не гостинними на борцівському килимі – перші два місця за ними» - підсумував директор училища Валентин Сух.